Виробництво

Мінімальний і максимальний тираж виробів визначається побажаннями Замовника. Можливості заводу дозволяють випускати тиражі в сотні тисяч штук. Однак найчастіше тираж орденів, значків та медалей становить від 100 штук і до декількох тисяч штук. Зробити замовлення можна і на меншу кількість деталей, але вартість тиражу від 100 штук найоптимальніша.

Терміни виконання замовлення визначаються складністю виробів, розміром тиражу, завантаженістю підприємства. Зазвичай терміни виконання замовлення складають:

  • розробка ескізів - 2-3 дні;
  • від моменту узгодження ескізу до виготовлення цельноштампованного зразка - 2 тижні;
  • якщо виріб складається з декількох елементів (3-4 деталі), то 3 тижні. Час виготовлення партії після виготовлення зразка - 1-2 тижні.

Вартість робіт по виготовленню значків, медалей або орденів встановлюється в процесі переговорів і залежить від безлічі критеріїв, в т.ч. суб'єктивних, таких як художня унікальність виробу, його колекційна цінність, амбіції Замовника, рівень рентабельності проекту та розмір індивідуальної знижки Замовника, який ми можемо собі дозволити. Враховуючи наші позиції і авторитет на ринку, наше підприємство досить конкурентно. Детальніше про ціни можете дізнатись за телефонами в розділі Контакти

Зразки продукції

Телефони

(067) 616-74-20

(0532) 56-25-94

 Пн-Пт: 800-1800
 Сб-Вс: 1000-1500